Kaş’a Nasıl Gidilir ?

Kaş’a nasıl gidilir?

Kaş ülkemizin en güneyindeki ekonomik tatil yerinden birtanesi olan Antalya’nın ilçesine mensuptur.

Kaş’a otobüsle nasıl gidilir?

Kaş’a Günün her saatinde Kaş otobüs seferi  otobüs seferleri mevcuttur ayrıca bunun dışında direkt Kaş’a giden baya bir otobüs firmaları da bulunuyor. Kaş otobüsüne binmenize de gerek yok Antalya otobüsüyle giderseniz Antalya otogarından her saat başı kaşa giden otobüsler bulunuyor. Bunlardan birine binerek 2 – 3 saatlik bir yolculuktan sonra Kaş’a varabilirsiniz.

Kaş’a arabayla nasıl gidilir?

Kaş’a arabayla gitmek isterseniz bana göre tabii ki otobüsten çok daha rahat ve kısa. atıyorum 15 saatlik otobüs yolculuğu yerine arabayla 11 saatte Kaş’ta olabilirsiniz, Antalya üzerinden Kaş’a giderken sırasıyla Kemer, Kumluca, Finike ve Demre yolunu kullanabilirsiniz ve bunun dışında Fethiyeden direkt kaşa gidebilirsiniz bu yolculukta 1,5 sat sürer.

Kaş’a hava yoluyla nasıl gidilir?

Şaka gibi gelecek ama Kaş’a en yakın havalimanı Dalaman havaalanıdır. Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km, Dalaman Havalimanı ise 150 km’dir. Havalimanı Kaş arası mesafe ise 220 km. Havalimanından Kaş’a gitmek için saat başı kalkan minibüsleri tercih edebilir veyahut transfer aracılığı ile rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz, gitmeden önce kesinlikle kaş hava durumu sitesinden hava durumu bilgilerine bakmanız ve yolculuğunuzu başlatmanız önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir